SHES BLET

Kërkohet punë nga: BLETARIA BLERONI 07 Mar 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Sektori : Të tjera
SHES BLET MUND TE KONTAKTONI NE NR 044540271 DHE 049609446
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim