Kerkoje Pune

Kërkohet punë nga: enis 20 Dhj 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Zubin Potok
Sektori : Të tjera
Jam nga Pjesa Veriore e Mitrovices jam 24 vjeqar , dhe kerkoj pune , nuk eshte me rendesi se qka , kam pervoje punes si psh. ( Recepcionst ne hotel , Sigurim , Shites ne dyqan , Kamarier , Shankist , Menaxhim te ndonje objekti etj ) di te flas serbisht dhe anglisht dhe di te punoje me Kompjutera Kisha pasur deshire te punoj ne ndonje kompani apo ndokund ku eshte nevoja sepse kam nevoje per pune .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim