MOLER GIPSER VLLEZRIT ZENELI SH.P.K

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: MOLER GIPSER. VELLEZERIT ZENELI SH.P.K Sot 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
MOLER GIPSER. VELLEZERIT ZENELI SH.P.K

super qmime per gjith klientit
Per vitin 2019, marrim edhe kompenzime.
Punojm ne 10 komuna ne kosov

BEJM SUVATIMIN : T,brenshme dhe t,jashtme
1 MALLTER me maqin
2 LEPAK , rrjet
3 Fasad, Gled
4 dekor m,stiropol
5 dekor m, knauf
6 izolim stiropol
7 renovime.
8 ngjyr-polikollor

BEJM : RENOVIME TE :
Ndertesav ,SHTEPIVE
lokalev ,garazhda
Restoranta ,villav. etj...

Punt kryhen me material cilsor dhe kualitet të lartë
https://www.facebook.com/egzon.zeneli.146

NUMRI PER KONTAKT :
TEL : 045 902 025
VIBER : +377 (45) 902 025
Tel : 044 235 530
VIBER : +383 (44)235 530
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim