DEKURIM PROFESIONALIST KNAUF FASAD

Kërkohet punë nga: Halil Dje 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Punë nga shtepija
Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor: banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë, punojm te ghitha punët e moleraj, kemi ekip profesional, bejm izolimet mobileve dyshemes me foli me te cilat pas lyrjes se baneses kthejm gjendje e me parshme, kemi provoj pune 25 vjet cilsi, korrektsi dhe shpejtsi, punojm edhe knaufin fasada si renovimin dhe LAMINAT punojm mund kontaktoni ne ket . Numri 044 313 951 Viber: +383 44 313 951
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim