ujsells kanalizim kiramike rrym llaminat

Ofrohet punë nga: sabri kastrati 20 Dhj 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kryejm kto pun me pergjethsi te madhe ujsjells kanalizim keramike llaminat rrym cilsi e duhur qmime te volitshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim