Kërkojmë punëtore

Ofrohet punë nga: Info Mjeksia 22 Jan 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Sektori : Të tjera
Kërkojmë punëtore
=================
Rregullat apo kriteret
=======================
1.-Kandidatet të jenë femra
2-Të jenë mbi moshën 18 vjeqare
3-Të jenë oratore
4-Përparësi kan ato me përvoj pune
5-Një numër i tyre të jenë nga Podujeva
6-Paga nuk është fikse dhe bëhet me përqindje %
Për më shumë informata telefononi në
+386 (0) 49-324-765 ose +377 (0) 45-536-404
Ju lutemi SMS mos dërgoni
Me respekt stafi i kompanis INFO MJEKSIA
https://www.facebook.com/infomjeksia/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim