Marr puntor ose puntore per kujdesjen e qenve

Ofrohet punë nga: kerkoj puntor per qen 19 Gsh 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Sektori : Të tjera
kam 15 qen kerkoj puntor-puntore per kujdesjen e tyre te gjith jan qifte un kerkoj puntor-puntore per kujdesjen e qeneve se jam fotboolliste dhe kam lojra an e mban botes qent jan pikinzera bulldog pug haski pastor gjerman pastor belg pitbull qen policie rac e hetimeve doberman spitz pitbull leshatok qen shari-ilir etjr terrier buba duhet ta ken buken me koh te pastrohen nese o moti i mir 2-3 her n ditjet ti pastrohen vendet dhombet shetitja etjer buken ujin sokin shka t kini qef vetm kerkon 600€ n mujt muni me qendru te shtepia ime ta pastroni shtepin te boni buk etjr per te dyjat 1400€ n mujt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim