Konkurs

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: ADX-MARKETING 17 Gsh 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Sektori : Agjentë për shitje

ADX- MARKETING
(Konkurs)

Shpallë konkurs për 10 vende të reja te punës në poziten : Call Agent


Kriteret për punësim janë:
- Njohja e gjuhës Gjermane (në të folur)
-Përvoja e punës (e preferuar)
-Të jeni komunikativ
-Të jeni të gatshëm të punoni në grup


Ofrojmë :

- Ambient miqësor dhe infrastruktur moderne të punës
- Rrogë bazike + Provisione dhe Bonuse
- Përfshirja në Trustin Pensional të Kosovës


-Për me shumë informacione na kontaktoni ne nr te Telefonit:
044 372 252 dhe ne viber ne te njejtin numer

Dhe ne email : info@adx-marketing.ch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim