Kerkoj 1 puntor per ne autolarje ne istog

Ofrohet punë nga: LEDI 13 Tet 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
kerkoj 1 puntor per ne autolarje ne istog te interesuarit let lajmrohen ne numrin 044 692 949
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim