Kerkoj puntor per autolarje

Ofrohet punë nga: ledi 06 Tet 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
kerkoj puntor per autolarje te interesuarit let lajmrohen ne numrin 044 692 949
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim