punime me kubza

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: osmanaj company 28 Gsh 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Sektori : Të tjera
Bejm punimi e oborreve .rrugve.trotuar. dhe gjdo gje qe ka te bej me kubza 044252733. 049260210.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim