Puntor për prodhim në Fabrikën e ujit " KIKA"

Ofrohet punë nga: "Shqikos-AralCo" Ujë " KIKA" 08 Shk 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Fabrika e ujit "KIKA" kërkon puntor për të punuar në vijën e prodhimit.
Vendi i punës në fshatin Bujnovc, komuna e Kamenicës ( Dardanë).
Orari i punës sipas marrveshjes.
Kushtet e punsimit : Kandidati duhet të ket përvoj pune në vijën e prodhimit.

Të interesuarit të dërgojnë CV-në në imell adresën : water_kika@yahoo.com
ose të kontaktojnë në numrin e telefonit : +386 49 757 275
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim