Instalim i Nxemjes, Ujit

Ofrohet punë nga: fadil 17 Tet 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bejme instalimin e nxemjes , ujit , kanalizimit , klimave , ventillim , deri ne testim
pune cilesore dhe qmime te volitshme
te interesuarit i mirpresum ne kta nr. tel. 044213800 ;, 045619213 ose ne Nori_18_@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim