Ndertim instalim elektri te ujit dhe nxjemjes

Ofrohet punë nga: Betim 12 Gsh 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kryejm keto pune per me shum na kontaktoni ne ket numer edhe ne viber : +37745618175
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim