BEJME RREGULLIMIN E SALLONAVE LOKALEVE

Ofrohet punë nga: Selmani Dje 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Sektori : Të tjera
OFROJME SHERBIME PROFESIONAL ME PROVOJ SHUM VJEQARE PER :


● BANESAVE
● SHTËPIJAVE
● LOKALVE
● ZYREVE ETJ .


● KNAUF
● LLAQE
● FASADA
● IZOLIME TË MBRENDSHME ETJ .
● GLED
●NGJYRA
● PLLAKA
● LAJQNEV
● LAMINAT
● DEKORIME ETJ.


Na kontaktoni dhe do bindeni ne sherbimet tona me qimime te volitshme ju Mirpresimi
Selamani
●Tel : - IPKO 043924330
●Viber: +37744836250
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim