Instalime te ngrohjes qendrore

Ofrohet punë nga: Besnik 13 Shk 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Sektori : Të tjera
Bejm instalime te ngrohjes qendrore me radiatora dhe dysheme.
Punojm me material tonin apo me material te investitorit.
Me materiale: Baker, Aluplast, Rehau etj.
Për punë japim garancion 5 vite dhe mirmbajtje.
Punojm edhe me kompensim, si vetura, banesa apo edhe toke ne qytete.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim