Kerkojm puntore rrobaqepse

Ofrohet punë nga: vllezrit mustafa 09 Shk 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
kerkojm rrobaqepsa me prevoj pune me maqina industriale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim