Kerkoj puntor

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Mobileria beni 03 Sht 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Kerkoj puntor per mobileri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim