Kerkoj.puntor

Ofrohet punë nga: Kemajl 15 Dhj 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Kerkoj puntor per mobileri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim