Kerkoj puntor

Ofrohet punë nga: gzim 03 Tet 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
krkoj puntor per larjr te veturav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim