Kerkoj puntore

Ofrohet punë nga: Gipa 06 Nën 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj puntore per kujdesen e dy pleqve në neredime Pagesen 190 Euro
Numri kontaktus +491772471789
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim