Shperndarse Fletushkav

Ofrohet punë nga: Rrugasuksesit 26 Sht 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Marketing dhe Media
Kerkojm nje puntore per shperndarjen e fletushkav ne Ferizaj Pozheran Gjilan Viti Kaqanik Hani Elezit Shtime Lipjan Prishtin Fushkosov paga sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim