Fizioterapist plus infermier

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Eagle resources consulting Kosovo 20 Jan 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Mjeksi
Kerkojm Fizjoterapojte femra plus infermier per ti punsuar ne Emiratet e Bashkuara me zyre ne Dubai
Kandidatet spaku duhet te ken 2 vjet provoj pune dhe te jen njohes te gjuhes angleze per gjdo info let lajmrohen ne ket numer
045 233 179
dardan@erc-a.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim