FIRMA EMI

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: NNP EMI 29 Dhj 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Ndermarrja ndertimore EMI me provoje shum vjeqare kryen te gjitha ndertimet e larta e te ulta me kualitete te larte punuese mene munde ti vizitoni te gjitha punimete te cilat jan kryer nga ne munde te na vizitoni edhe http://facebook.com/www.firmaemi mundeni me i shiku te gjitha punet tona ju mirpresim ne qdo kohe 044604131.044485549.049886467 ose ne viber +37744485549.viber+38649886467 Bejme.. Lyerje-izolim-Fasada
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim