Kerkoj Armirues Latues Murator urgjent

Ofrohet punë nga: sevdair fazliu 31 Dhj 04:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Urgjentisht
Kerkoj Mjeshter per ndertim te lart
-Armirues
-Latues
-Murator
Me kushte shum te mira per pun dhe kualitet e precizitet shum te lart ne pun.
Ju mund te me kontaktoni ne tel. +37744755796
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim