Kerkoj Armirues Latues e Murator te Vizioni-S

Ofrohet punë nga: sevdair fazliu 20 Shk 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Urgjentisht kërkoj Mjeshtër per ndertim te lart te Vizioni-S.
-Armirues
-Latues
-Murator
Me kushte shum te mira per pun dhe kualitet e precizitet shum te lart ne pun.
Vetëm me kontrata (ne dobi personale për ju)
Pagesat të siguruara
Ju mund te me kontaktoni ne tel. +37744755796
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim