IZOLIM.FASADA.GIPS

Ofrohet punë nga: premton 14 Mar 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Punë nga shtepija
bejm rregullimin e shtipevi nga brenda dhe jasht. Fasada,gled,ngjjyra.knauf. mund te na shikoni edhe ne facebok. Premterm!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim