Banakiere Kamariere Mosha 20-30

Ofrohet punë nga: Embeltorja Eltioni Ferizaj 05 Mar 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore

 Embeltore Eltioni Kerkon dy Banakiere Kamariere Mosha 20-30 vjeç Ambient serioz dhe Familiare Adresa: Ferizaj numer kontaktues 044 324 290 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim