Kerkojm puntore

Ofrohet punë nga: Jeton 10 Sht 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkojm puntore per ambeltore ne ferizaj te interesuarat nete lajmrohe. Ne emaill net dergoj nr e teli mosha e proferuar 18 deri 25
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim