Fizioterapeute/Masazhere

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: SWISS ROYAL 22 Dhj 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
Massage Center - " SWISS ROYAL"

KERKOJME PUNETORE QE TE USHTROJ DETYREN E MASAZHERES.

KUSHTET:
Preferohet te kete te kryer fizioterapine,
mirepo kemi konsiderate edhe per ato qe nuk kane
kete profesion,por qe kane pasur pervoje pune dhe
jane te interesuara ne kete lemi.

PERPARSITE:
Te kene pervoje pune,
Njohja e gjuhes angleze,
Te jene komunikative.

Te interesuarat te lajmerohen ne numrin:

044-573-900
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim