Kerkohet 1 Rrobaqepës dhe 1 Punotor ne Prodhim !

Ofrohet punë nga: Anonim 04 Shk 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
Kerkohen 2 puntor, ne MOBILERI !!

Kerkohet nje rrobaqepës edhe nje puntor ne lemin e prodhimit dhe montimit te mobiljeve.

Personat me provoje pune kane Perparsi !!

Marrveshjet e pageses , pyetni ne TELEFON !!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim