Kerkojm Salldues

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: B&D Metal 05 Pri 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
Kerkojm Salldues me pervoj pune.
Pagesa sipas marreveshjes.
Per informata kontaktoni 044/227-165 dhe 049/227-165.
Ofrojm kushte te favorshe pune .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim