Kerkoj Rrobaqepse

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: M&B Tekstil 30 Gsh 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Kerkoj 7 deri 10 punetore me provoj pune si rrobaqepse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim