Kerkoj kujdestare

Ofrohet punë nga: Bekim 29 Mar 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj kujdestare per 3 femije.per vjec 5,6,11vjeqar.Gjendemi ne Fushe Kosove ,Orari i punes: E hene - e premten: 7.30 deri 17:00; Vikendi i lire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim