Kerkoj kujdestare per femije

Ofrohet punë nga: Bekim 03 Jan 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkojme kujdestare/edukatore per dy femije, mosha 11 dhe 6 (nxenes te klases 6 dhe 1)
Vendi i punes: Fushe Kosove prapa albi market
Orari i punes: E hene - e premte
Pagesa sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim