Punëtorë të ndërtimit

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: NTSH "MENDI" DRENAS 01 Shk 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Ofrojme pune per punetore te ndertimit te kualifikuar si dhe punetore te thjeshte, per realizimin e projekteve te kompanise, kryesisht ne lokacionin Prishtine dhe Fushe Kosove. Personat e interesuar te lajmerohen ne numrat e telefonit 049156061, 044256374.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim