Vllezrit berisha

Ofrohet punë nga: vllezrit berisha 06 Mar 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
mir se vini te vllezrit berisha ju ofrojm te gjitha llojet e gurit ,funtana ,agjak ,kamina ,zida me gur e shum sherbime tjera te vllezrit berisha ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim