Fast food

Ofrohet punë nga: Bedri berisha 28 Gsh 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj punetor per fast food ,,PAUSA''
Paga sipas marrveshjes
Tel : viber : +37745 406 282
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim