Kafe bar VLORA

Ofrohet punë nga: Kafe bar Vlora 31 Gsh 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Ofroj pun per dy kamariere dhe dy banakiere ne kafe bar vlora orari i punes adht prej ores 6 e 30 deri ne 15 dhe pas dite prej ores 15 deri ne ora 23e 30. Paga asht 10 euro ne dit,nji her buka e hjekt nga ne, dhe ne qof se nuk ka banim ne ofrojm banes pa pare 100 metra larg punes. Per me shum informata nr. tel. 049345522 ose 045222703
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim