Kamarjere

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Halil 03 Dhj 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kafiteri te Lili ne Fushe Kosove kerkon 2 puntore kamariere apo shankiste. Per info nr kontaktues 049 739 209
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim