Ofroj pun

Ofrohet punë nga: Kafebar Vlora 26 Jan 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kafebar Vlora kerkon dy puntore si shankiste dhe si kamariere. Rroga asht 8 euro ne dit plus buka. Orari i punes asht me dy ndrime ndrimi i par fillon prej ores 6 e 30 te mengjesit deri ne ora 15. Ndrimi i dyt ose ndrimi i pas dites fillon prej ores 15 deri ne ora 23 e 30. Te interesurat te na kontaktojn ne numer te telefonit 049345522 ose 045222703.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim