Ofrojm pun Kuzhinjer-kamarier

Ofrohet punë nga: Mustaf 30 Mar 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkojm.Kuzhinjer me pervoj pune si dhe kamarier ne Vragoli 044-168-010
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim