Ofrojm pun frizere

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Mbretlinda 04 Shk 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkojm puntore si frizere me provoj pune
Me marrveshje
Tel:045960586
Viber:+41798345245
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim