kerkohet kamarier me pervoj pune

Ofrohet punë nga: cliche 21 Sht 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Ofroj pune per kamarier me pervoj pune
per te interesuar te kontaktojn ne 045676071
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim