ofroj pun per kamariere dhe shankiste

Ofrohet punë nga: fast food OLI 29 Sht 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
puntore ne sall ne fast food OLI ish valentina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim