OFERT PUNE "TAXI-NITA"

Ofrohet punë nga: TAXI NITA 07 Jan 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
Radio Taxi Nita me seli ne Fush KOSOVË kerkonë Shoferë per Vozitje ne "TAXI NITA" kandidatet duhetë te ken se paku dy vjetë patent shoferin si dhe provojë ne vozitje kandidati duhetë te jenë banorë te FUSH KOSOVES.ju mirpres ne nr:
049 550 922 & 0455/100101
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim