Printera dhe fotokopje

Ofrohet punë nga: citroen 12 Sht 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Teknologji informative
Bejm mbushjen e tonerave te printerave dhe regullimin e printerave dhe fotokopjev 1 mbushje e tonerit kushton 10euro japim garancion ne toner po ashtu edhe reklamimin e tij vetum thir ne nr +37745 231 936 mbrenda 1 ore jemi aty
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim