serviser dhe programer i telefonave dhe lloptopeve

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Smart a Servis 15 Shk 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Teknologji informative
ofrohet pune per servisim dhe shitje te telefonave dhe llop topeve ,ne fushe kosove,ne rrugen dardani ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim