Kerkojm Kuzhinjer dhe ndihms kuzhinjer

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: HOTEL VERA 24 Shk 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Orari punes prej 16:00 deri 24:00 ose prej 17:00deri 01:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim