kerkoj kuzhinjer urgjent

Ofrohet punë nga: ismet 24 Gsh 06:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kerkoj kuzhinjer per gjella dhe brumra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim